| Označení: | KEO054-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x8x11 cm
Tato keramická husa je roztomilou dekorací, která přidá vašemu prostoru špetku veselé atmosféry. V nabídce jsou 2 různé druhy, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším stylem. Skvělé na stůl, poličku nebo jiná místa, kde zaujme svým zvířecím kouzlem.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Rozměry | 10x8x11 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Bílá |