| Označení: | SM522-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x17x10 cm
Tato keramická kachna je půvabnou dekorací, která se hodí na terasy, balkony, případně i do interiéru. Díky svému milému vzhledu zpestří každé vybrané místo a přinese nádech venkovské atmosféry. Oblíbené zvíře pro dekorace se stane sympatickým a trvalým společníkem vašeho domova i zahrady.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Rozměry | 17x17x10 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Kachna |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Bílá |