| Označení: | FA23-030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 873 Kč 3 192Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x120x40 cm
Čtyřpatrový stojan na květiny s kovovými rámy a dřevěnými deskami s nádhernou přírodní texturou je ideálním řešením pro výškové uspořádání vašich rostlin či dekorativních předmětů. Tento stojan nejen že šetří prostor, ale také přidá přírodní kouzlo a stylový vzhled do vašeho interiéru. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, kanceláří nebo zimních zahrad.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 5800.0000 kg |
| Rozměry | 40x120x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 6.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.2000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 42x42x122 cm |