| Označení: | FA23-014 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 899 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x64x31 cm
Bytový doplněk v podobě kovového stojanu v černé barvě bude skvělým pomocníkem pro prostorové umístění květin. Skládá se ze tří nosných ploch v různých výškách. Svým provedením je uzpůsoben pro umístění v rohu místnosti. Můžete tak krásně využít této mnohdy problematické plochy a terasovitě nechat vyniknout krásu rostlin na něm umístěných.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1400.0000 kg |
| Hmotnost | 1400.0000 kg |
| Rozměry | 40x64x31 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 64.0000 cm |
| Hloubka | 31.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Demontované | Ne |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | Kov |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.9000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 20x20x68 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Stojan na květiny |
| Rozměr balení | 20x20x67 cm |