| Označení: | FA23-021 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 131 Kč 4 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x78x50 cm
Čtyřpatrový stojan s kovovou konstrukcí a podlážkami z MDF desek potaženými jasanovou dýhou, umožňuje efektivnější využití místa pro zdobení. Každá podlážka je totiž v jiné výšce, což umožňuje nádherné terasovité uspořádání květin nebo jiných dekorací. Existují v nabídce 2 různé sady, které se liší celkovou výškou konstrukce i podlážek samotných. Čtvercový tvar regálu dovoluje využít i rohové části místnosti a využít tak dokonale tento mnohdy problematický hůře dostupný prostor.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7400.0000 kg |
| Rozměry | 50x78x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 78.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Demontované | Ne |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 7.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 9.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Velikost | 44x44x68cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 44x44x68cm malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Regál |
| Rozměr balení | 53x53x81 cm |