| Označení: | FA23-022 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 490 Kč 1 995Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x70x30 cm
Kovový čtvercový stojan s deskou z jedlového dřeva je určen pro vystavení květin či jiných dekorací do výšky. Sada tři velikostí naskýtá možnost výběru v závislosti na velikosti konstrukce a rozdílné výšce. Čtvercový tvar umožňuje využít i efektivně rohu místnosti, kde získá na stabilitě. Využijte vyvýšené plochy a nechte zviditelnit rostliny nebo okrasné předměty zde vystavené. Dodáte tím vašim dekoracím nový rozměr a dokonale je zviditelníte.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 4900.0000 kg |
| Hmotnost | 4900.0000 kg |
| Rozměry | 30x70x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 5.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.8000 kg |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Stojan na květiny |
| Rozměr balení | 33x33x72 cm |