| Označení: | DT3013 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 233 Kč 3 592Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44x45x34 cm
Sada šesti stylových košů v černo-bílém provedení s bambusovým povrchem spojuje praktičnost s elegantním vzhledem. Dva největší slouží jako prádelní koše s víkem, menší jsou ideální do regálů nebo polic. Díky různým velikostem nabízí variabilní možnosti pro ukládání prádla, oblečení i drobností. Skvěle poslouží doma i na chalupě, přičemž snadněji udrží prostory uspořádané a čisté.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Rozměry | 44x45x34 cm |
| Šířka | 44.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 4.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.5000 kg |
| Velikost | 32x22x14 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x22x14 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x22x14 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 37x47x47 cm |