| Označení: | A0234 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x11x3 cm
Sada jablíček s drátkem v červené barvě je perfektní volbou pro různé dekorativní projekty. Balení obsahuje 16 kusů drobných aranžovacích ozdob, které skvěle doplní vaše výzdoby. Ideální pro věnce, stolní aranžmá nebo květinové vazby, přidají svěží a přírodní vzhled vašim kreativním nápadům.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Rozměry | 3x11x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v boxu | 10.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Červená |