| Označení: | PRZ3739 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 76 Kč 84Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x3x3 cm
Drobné dekorační přízdoby v podobě červených plastových jablíček na drátku jsou univerzálními doplňky vhodné zejména pro vánoční výzdobu. Mají široké uplatnění a je pouze a jen na vašich nápadech a fantazii, do jakých dekoračních projektů je zařadíte. Tyto drobnosti jsou ideální pro ty z vás, kteří si rádi zdobí svůj prostor do nejmenších detailů.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Rozměry | 3x3x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Jablko |