| Označení: | PRZ3738 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 76 Kč 84Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
1x10x1 cm
Drobné dekorační přízdoby v podobě červených plastových mini jablíček na drátku jsou univerzálními doplňky vhodné zejména pro vánoční výzdobu. Mají široké uplatnění a je pouze a jen na vašich nápadech a fantazii, do jakých dekoračních projektů je zařadíte. Tyto drobnosti jsou ideální pro ty z vás, kteří si rádi zdobí svůj prostor do nejmenších detailů.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 1x10x1 cm |
| Šířka | 1.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Jablko |