| Označení: | VP2131 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x8 cm
Tento mini umělý trs jablíček je skvostnou přízdobou, která přináší zimní atmosféru přímo do vašeho domova. Ojíněný vzhled napodobující námrazu dává těmto červeným jablíčkům nádherný, zimní nádech, ideální pro vánoční aranžování. Skvěle se hodí do věnců, dekorací na stůl, nebo jako doplněk do vánočních květinových aranžmá. Dodá vašemu prostoru kouzelný a mrazivý efekt, který rozzáří každé sváteční chvíle.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Jablko |