| Označení: | DT3016 BRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 076 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
39x20x28 cm
Sada tří látkových regálových košů o třech různých velikostech s manšestrovým potahem přinese do vaší domácnosti pořádek i styl. Obdélníkový tvar perfektně sedne do polic, povrch je příjemný na dotek a elegantní vzhled skvěle ladí s moderním interiérem. Ideální pro uschování oblečení a nejrůznějších věcí a drobností, které chcete mít přehledně a úhledně uložené.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Rozměry | 39x20x28 cm |
| Šířka | 39.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.8000 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.9200 kg |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Koš regálový |
| Rozměr balení | 38x28x20 cm |