| Označení: | DT3000 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 053 Kč 3 392Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41x47x32 cm
Sada látkových prádelních košů v šedé barvě s elegantním dřevěným víkem a praktickými poutky po stranách. Obsahuje celkem 5 různých velikostí, které jsou nejen funkční pro váš domov, ale i velmi pěkným a estetickým doplňkem v místnosti.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Rozměry | 41x47x32 cm |
| Šířka | 41.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 4.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.5000 kg |
| Velikost | 29x19x15 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 29x19x15 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 29x19x15 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Šedá |