| Označení: | DT3001 BRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x50x27 cm
Látkový prádelní koš z manšestru v elegantní světle hnědé barvě, se stahovacím uzávěrem pro chytré a efektivní ukrytí prádla. Stylový doplněk, který spojuje praktičnost s estetickým vzhledem.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.65 kg |
| Hmotnost | 0.65 kg |
| Rozměry | 35x50x27 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 27.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.6500 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.7500 kg |
| Barva | Hnědá |