| Označení: | DT3015 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 753 Kč 837Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x68x27 cm
Stylový látkový koš na prádlo v podobě vaku z jemného manšestru zaujme elegantním pruhovaným vzhledem a příjemným materiálem na dotek. Díky praktickému stahování se snadno uzavírá a udrží obsah hezky skrytý. Skvělý doplněk do ložnice, koupelny nebo šatny, který spojuje funkčnost s moderním designem.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.65 kg |
| Rozměry | 35x68x27 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 68.0000 cm |
| Hloubka | 27.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.6500 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.7500 kg |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Krémová |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 36x5x69 cm |