| Označení: | BMO3620-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x7x10 cm
Každý milovník přírody náležitě ocení tento unikátní obal na květiny z betonu, který věrně napodobuje kus březové větve. Bude úžasným doplňkem pro vaši zahradu nebo terasu, přičemž se stane pevným a stabilním základem pro nejrůznější paletu rostlin. Skvěle zapadne mezi keře a další dřeviny, čímž vytvoří neodolatelnou symbiózu.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1165.0000 kg |
| Hmotnost | 1165.0000 kg |
| Rozměry | 24x7x10 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |