| Označení: | BMO3616-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41x13x19 cm
Pro všechny milovníky přírody tu máme jedinečný obal na květiny z betonu, který napodobuje kus dřeva porostlého houbami. Bude úžasným doplňkem pro vaši zahradu nebo terasu, přičemž se stane pevným a stabilním základem pro nejrůznější paletu rostlin.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 5000.0000 kg |
| Hmotnost | 5000.0000 kg |
| Rozměry | 41x13x19 cm |
| Šířka | 41.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Hnědá |