| Označení: | BMO3620-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x8x12 cm
Každý milovník přírody náležitě ocení tento unikátní obal na květiny z betonu, který věrně napodobuje kus březové větve. Bude úžasným doplňkem pro vaši zahradu nebo terasu, přičemž se stane pevným a stabilním základem pro nejrůznější paletu rostlin. Skvěle zapadne mezi keře a další dřeviny, čímž vytvoří neodolatelnou symbiózu.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Rozměry | 32x8x12 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Bílá |