| Označení: | BMO3618-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 411 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x16x17 cm
Pro všechny milovníky přírody tu máme unikátní obal na květiny z betonu, který napodobuje pařez porostlý houbami. Bude úžasným doplňkem pro vaši zahradu nebo terasu, přičemž se stane pevným a stabilním základem pro nejrůznější paletu rostlin. Skvěle zapadne mezi keře a další dřeviny, čímž vytvoří neodolatelnou symbiózu.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Rozměry | 19x16x17 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |