| Označení: | SKS100-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x8 cm
Skleněný svícen na kónickou svíčku s výškou 11 cm z čirého broušeného skla. Jeho elegantní design vynikne v každém interiéru, a díky své hmotnosti bude stabilní a bezpečný pro ozdobení stolů a poliček. Jedná se o působivou dekoraci, která po zapálení svíčky rozzáří prostor neodolatelnými třpytivými odlesky všemi směry.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |