| Označení: | SKS100-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x13x8 cm
Skleněný svícen o výšce 13 cm je určený pro kónické svíčky a vyniká čistým čirým provedením s výrazným broušeným vzorem, který dodává dekorativní efekt a zajímavou hru světla. Tělo svícnu je robustní a stabilní, což zajišťuje bezpečné umístění svíčky. Díky kvalitnímu sklu se snadno udržuje a je vhodný pro různé interiérové styly, kde podtrhne atmosféru klidu a elegance.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 275.0000 kg |
| Hmotnost | 275.0000 kg |
| Rozměry | 8x13x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |