| Označení: | SKS102 CLEAR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x11x5 cm
Skleněný svícen na kónickou svíčku s výškou 10,5 cm z čirého broušeného skla. Jeho jedinečný design vynikne v každém interiéru, a díky své hmotnosti bude stabilní a bezpečný pro ozdobení stolů a poliček. Jedná se o působivou dekoraci, která po zapálení svíčky rozzáří prostor neodolatelnými třpytivými odlesky všemi směry.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Rozměry | 5x11x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Přírodní |