| Označení: | SKS101-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x20x11 cm
Skleněný svícen na kónickou svíčku s výškou 20 cm z čirého broušeného skla. Jeho elegantní design vynikne v každém interiéru, a díky své hmotnosti bude stabilní a bezpečný pro ozdobení stolů a poliček. Jedná se o působivou dekoraci, která po zapálení svíčky rozzáří prostor neodolatelnými třpytivými odlesky všemi směry.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 615.0000 kg |
| Hmotnost | 615.0000 kg |
| Rozměry | 11x20x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Přírodní |