| Označení: | SF1533-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 Kč 24Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x24x8 cm
Dárková papírová taška má bohatý vánoční vzor s větvičkami cesmíny, vánočními růžemi, jeleny, dárky a dalšími svátečními motivy. Nabízí se ve dvou variantách, buď s elegantním černým podkladem, nebo s čistě bílým. Tašky jsou pevné a dobře se nosí. Ušetří vám čas při balení dárků a zároveň vypadají krásně a slavnostně.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 18x24x8 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | S malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Vícebarevná |