| Označení: | SF1529-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 Kč 24Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x24x8 cm
Papírová vánoční taška v červené barvě v mixu 2 druhů s motivy perníkových panáčků, stromků, chaloupek a dalších svátečních prvků. Ideální na rychlé a stylové balení dárků, přičemž stačí vložit a máte hotovo. Dobře se nosí, vypadá nádherně a ušetří vám spoustu času oproti balení do klasického dárkového papíru.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 18x24x8 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | S malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Červená |