| Označení: | KEX6013 GRN2-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x13x16 cm
Světle zelená keramická žába je oblíbenou zvířecí dekorací, která přináší veselé oživení do každého venkovního prostoru. Ať už ji umístíte k rybníčku, na terasu nebo balkón, tato elegantně provedená figurka bude trvalým společníkem, který zkrášlí vaše okolí. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají zajímavý dekorativní doplněk, jenž rozveselí okolní prostor a bude činit radost vám i vašim návštěvníkům.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Rozměry | 16x13x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Zelená |
31x49x30 cm
26x37x24 cm