| Označení: | KEX6013 GRN2-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x17x21 cm
Světle zelená keramická žába je oblíbenou zvířecí dekorací, která přináší veselé oživení do každého venkovního prostoru. Ať už ji umístíte k rybníčku, na terasu nebo balkón, tato elegantně provedená figurka bude trvalým společníkem, který zkrášlí vaše okolí. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají zajímavý dekorativní doplněk, jenž rozveselí okolní prostor a bude činit radost vám i vašim návštěvníkům.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Rozměry | 22x17x21 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Zelená |
31x49x30 cm
26x37x24 cm