| Označení: | PRZ4104 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x10x50 cm
Tento věnec o průměru 50 cm s fialovo-bílými umělými kvítky, doplněný svěže vypadající zelení, je uměleckým dílem na proutěném základu. Jedná se o trvalou dekoraci na stůl či na pověšení, která přinese do vašeho domova elegantní a živý vzhled a vydrží krásná po mnoho dalších sezón.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 50x10x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Průměr | 50.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.3300 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Fialová |