| Označení: | PRZ4101 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x10x50 cm
Tento nádherný věnec o průměru 50 cm je vytvořen ze základu z proutí, na kterém jsou pečlivě umístěna zejména umělá kvítka, bobule a různé větvičky v růžových barvách. Je to ideální dekorace, která vnese do vašeho domova jemnou eleganci a trvalé přírodní kouzlo.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 50x10x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 50.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.4500 kg |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Růžová |