| Označení: | PRZ4102 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x8x40 cm
Tento žluto-zelený věnec o průměru 40 cm je vyroben z proutí a zdobený umělými jarními květinami a zelení. Je to trvalá dekorace, která přinese svěží jarní atmosféru do vašeho domova a vydrží krásná po mnoho dalších sezón. Perfektní pro přivítání jara v jakémkoli prostoru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 40x8x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 40.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.3000 kg |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Barva | Žlutá |