| Označení: | PRZ4100-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 770 Kč 856Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x10x50 cm
Tento růžovo-zelený věnec o průměru 50 cm je vyroben z umělých květin, bobulí a kapradí, které mu dodávají svěží a živé barvy. Je to perfektní dekorace, která přinese do vašeho domova přírodní krásu a eleganci po celý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 50x10x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Průměr | 50.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.3750 kg |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Růžová |