| Označení: | PRE211 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 806 Kč 896Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x25x26 cm
Udržujte pořádek snadno a efektivně s tímto elegantním kulatým proutěným košem v přírodní barvě. Sada dvou velikostí se skvěle hodí do každé skříně nebo do regálu, přičemž víko dodává na estetičnosti a praktičnosti. Vnitřní látka je lehce snímatelná, což usnadňuje její údržbu.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 0.95 kg |
| Hmotnost | 0.95 kg |
| Rozměry | 36x25x26 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.9500 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.1000 kg |
| Velikost | 30x20x18 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x20x18 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |