| Označení: | PRE212 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 436 Kč 1 595Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x30x32 cm
Udržujte pořádek snadno a efektivně s tímto elegantním kulatým proutěným košem v přírodní barvě. Sada tří velikostí se skvěle hodí do každé skříně nebo do regálu, přičemž ucha po stranách jsou praktická pro snadné přemístění koše i s obsahem. Vnitřní látka je lehce snímatelná, což usnadňuje její údržbu.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1.65 kg |
| Hmotnost | 1.65 kg |
| Rozměry | 45x30x32 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.6500 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.9000 kg |
| Velikost | 29x20x22 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 29x20x22 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 29x20x22 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |