| Označení: | PRE209 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 526 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
52x18x39 cm
Sada šesti hranatých proutěných košů v přírodních barvách o různých velikostech přináší eleganci i praktičnost. Nejmenší dva kusy jsou zastoupeny dvakrát, což vám umožní efektivně využít každý kout vaší skříně nebo regálu. Všechny koše jsou potažené lehce snímatelnou světle šedou látkou, takže údržba je hračkou. Vytvořte si uklizený a uspořádaný domov snadno a rychle!
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1.875 kg |
| Hmotnost | 1.875 kg |
| Rozměry | 52x18x39 cm |
| Šířka | 52.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 39.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.8750 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.1250 kg |
| Velikost | 21x16x11 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 21x16x11 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 21x16x11 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |