| Označení: | PRE210 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 346 Kč 1 495Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x24x35 cm
Sada čtyř hranatých proutěných košů v přírodních barvách o 2 různých velikostech přináší eleganci i praktičnost. Větší kus je pouze jeden, zatímco ty menší jsou zastoupeny rovnou třikrát, což vám umožní efektivně využít každý kout vaší skříně nebo regálu. Všechny koše jsou potažené lehce snímatelnou světle šedou látkou, takže údržba je hračkou. Vytvořte si uklizený a uspořádaný domov snadno a rychle!
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Rozměry | 45x24x35 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 35.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.7500 kg |
| Velikost | 27x22x17 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 27x22x17 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Přírodní |