| Označení: | VAK134 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x6x6 cm
Kulaté sametové vánoční ozdoby na pověšení v elegantní modré barvě, průměr 6 cm. V PVC boxu najdete 9 ks těchto krásných ozdob, které dodají vašemu vánočnímu stromku luxusní vzhled a příjemný barevný odstín. Perfektní pro vytvoření slavnostní atmosféry hodné vánočních svátků.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 6x6x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 6.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Modrá |