| Označení: | VAK133 MENT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x5x5 cm
Kulaté sametové ozdoby, o průměru 5 cm a v jemné růžové barvě, dodají vašemu vánočnímu stromečku nádech elegance a luxusu. Jsou vyrobené z plastu a potažené sametovým povrchem, který působí příjemně na pohled i na dotek. Balení obsahuje 12 kusů uložených v praktickém plastovém boxu, takže se snadno skladují a zůstanou krásné i na další sezóny.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 5x5x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.0800 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 30.0000 |
| Barva | Modrá |