| Označení: | VAK134 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x6x6 cm
Dotkněte se vánočního kouzla s touto nádhernou plastovou sametovou koulí určenou na ozdobení stromečku. Její hladký plastový povrch je elegantně pokrytý jemnou vrstvou sametu, která dodává dekoraci luxusní a příjemný vzhled.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 81.0000 kg |
| Hmotnost | 81.0000 kg |
| Rozměry | 6x6x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 6.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Fialová |