| Označení: | VAK135 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Kulaté sametové vánoční ozdoby na pověšení v elegantní modré barvě, průměr 7 cm. V PVC boxu najdete 9 ks těchto krásných ozdob, které dodají vašemu vánočnímu stromku luxusní vzhled a příjemný barevný odstín. Perfektní pro vytvoření slavnostní atmosféry hodné vánočních svátků.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Modrá |