| Označení: | AF-3011 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 490 Kč 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x45x40 cm
Vášnivě diskutujte, nebo si odpočiňte při neformálních rozhovorech u autentického konferenčního stolku Autronic Industrial. Stolek vyzařuje minimalistický šarm díky bílé dřevěné desce z MDF a vnese do pracovního prostoru i domova uvolněnou, ale přesto sofistikovanou atmosféru. Atypický tvar vyzařuje umělecký půvab a vytváří prostředí pro dynamickou výměnu myšlenek.
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 3.4 kg |
| Rozměry | 60x45x40 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Dekor | Matný |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 15.0000 kg |
| Rozměr nohy | 3 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 3.4000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0000 kg |
| Světlá výška | 43.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 65x44x7 |
| Karton2 | 47x5x16x5x11 |
| Dekor desky | Bílá |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |