| Označení: | AF-3012 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 690 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x50x60 cm
Vylepšete atmosféru své zasedací místnosti s naším praktickým konferenčním stolem Autronic, který je příkladem vysoce kvalitního zpracování a vytříbeného stylu. Tento stůl v nílé barvě působí výrazným dojmem a zároveň přináší industriální estetiku. Atypický tvar horní desky v kombinaci s materiálem MDF nabízí odolnost s nádechem uměleckého vkusu.
Každý detail na tomto kusu nábytku odráží snahu společnosti Autronic o styl a funkčnost. Stůl spočívá na kovových nohách ve výrazné černé barvě, které dodávají kontrastu, a vykazuje tak rafinovanost a zároveň slibuje stabilitu. Jedinečná podnož s třemi nohami nejenže dodává stolu atmosféru netradičního designu, ale také zajišťuje dostatek prostoru pro nohy pro maximální pohodlí.
Tento boční stolek slibuje více než jen funkčnost; spojuje ohromující vizuální stránku s praktičností a je vyroben tak, aby vydržel a udělal dojem. Bílý odstín desky se bez námahy kombinuje s různými motivy, a staví ho tak do pozice univerzálního doplňku vaší kanceláře nebo domácnosti. Volbou společnosti Autronic se rozhodujete pro charakteristickou kombinaci jedinečnosti a kvality, která odolá zkoušce času.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7.7 kg |
| Rozměry | 100x50x60 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Dekor | Dřevo |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 15.0000 kg |
| Rozměr nohy | 3 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 7.7000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Světlá výška | 48.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 104,5x64,5x7 |
| Karton2 | 53,5x11x16 |
| Dekor desky | Bílá |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |