| Označení: | AF-3014 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 881 Kč 2 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x46x67 cm
Vyzkoušejte podstatu třídy a stylu s naším industriálním konferenčním stolkem Autronic. Tento konferenční stolek prosycený moderní sofistikovaností v sobě snoubí sytě hnědý dekor divokého dubu z materiálu MDF s moderní siluetou atypického tvaru horní desky a podnože na třech nohách. Dynamická architektonická podnož je vyrobena z černého, vysoce kvalitního kovu, který dokonale doplňuje odstín naší horní desky v barvě divokého dubu.
Tento konferenční stolek Autronic je příkladem chytrého moderního designu ztělesňujícího luxus a spolehlivost, který se hodí jak do komerčních prostor, tak do soukromých domácností.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 120x46x67 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 67.0000 cm |
| Dekor | Divoký dub |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 15.0000 kg |
| Rozměr nohy | 3 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 12.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Světlá výška | 43.5000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 124 x 70 x 6,5 |
| Karton2 | 47 x 16 x 15 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Atypický tvar desky |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |