| Označení: | AF-3013 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 690 Kč 1 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
94x25x69 cm
S konferenčním stolem Autronic si užijete esenci sofistikovanosti a funkčnosti jak na pracovišti, tak i v domácnosti. Tento progresivní kousek s robustní industriální estetikou sjednocuje avantgardní design s hřejivostí motivu divokého dubu. Atypický tvar horní desky, odborně vyrobený z vysoce kvalitní MDF, vyzařuje moderní šarm.
Vychutnejte si dynamickou souhru mezi tmavou kovovou trojnohou podnoží stolu a jeho hnědou deskou. Tento elegantní kontrast umocňuje výraznou osobnost stolu a hladce spojuje odolnost s luxusním vzhledem. Černá barva nohou zajišťuje velitelskou přítomnost, která posiluje půvab stolu a zároveň slouží jako stabilní základ.
Konferenční stůl Autronic v dekoru "divoký dub" dodá vašemu pracovnímu prostoru prvek naturalistického klidu, zatímco robustní konstrukce slibuje trvalou kvalitu. Vdechněte své domácnosti nebo kanceláři inovaci a styl a využijte plný potenciál svého prostředí s naším pečlivě navrženým konferenčním stolem.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 8.1 kg |
| Rozměry | 94x25x69 cm |
| Šířka | 94.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 69.0000 cm |
| Dekor | Divoký dub |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 15.0000 kg |
| Rozměr nohy | 3 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 2.0000 |
| Hmotnost - netto | 8.1000 kg |
| Hmotnost - brutto | 9.0000 kg |
| Světlá výška | 23.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 97,5 x 72 x 6,5 |
| Karton2 | 26 x 16,5 x 15 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Zaoblené rohy |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |