| Označení: | KN7060 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x57x15 cm
Plánujete natrvalo vyzdobit květinami interiér vašeho domu, nebo snadno a rychle místo, kde bude probíhat oslava či jiná společenská událost? V tom případě bude pro vás varianta umělé květiny skvělou volbou. Nikdy vám neuvadne a můžete ji používat opakovaně. Umělé květiny a rostliny jsou věrnými kopiemi těch živých, které vydrží v plné kráse bez starostí a péče prakticky na věky. Nechť je pro vás inspirací k vysněné výzdobě právě tato nádherná slunečnice se třemi květy. Můžete ji nechat vyniknout samostatně v pěkné váze nebo začlenit do vašich rozsáhlejších dekoračních projektů.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 39.0000 kg |
| Hmotnost | 39.0000 kg |
| Rozměry | 21x57x15 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 57.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 384.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Slunečnice |