| Označení: | UKC602 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x47x30 cm
Umělá kytice slunečnic s 7 květy v přírodní barvě rozzáří každý kout domova. Vypadá jako čerstvě natrhaná ze zahrady, ale neuvadne. Skvěle se hodí do letních aranžmá i jako samostatná dekorace plná optimismu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 35x47x30 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Slunečnice |