| Označení: | UKC603 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x76x15 cm
Umělá řezaná slunečnice se třemi květy v přírodní barvě přináší do interiéru slunce a teplo. Vypadá věrohodně, drží tvar a vydrží krásná po dlouhou dobu. Ideální do vázy, věnce nebo jako milá přízdoba do dárkového balení.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 25x76x15 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Slunečnice |