| Označení: | SG6112 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x30x18 cm
Přineste do svého prostoru prvek přírodní krásy a elegance díky umělým kyticím z naší pestré nabídky. Každý produkt včetně kytice slunečnic je vytvořen s důrazem na detaily, což napomáhá velmi realistickému vzhledu. Použití této květinové dekorace je univerzální a hodí se pro širokou škálu příležitostí a na různá místa, dle vaší fantazie. Můžete si zkrášlit svůj domov nebo kancelář bez toho, aniž byste museli mít obavy, že vám kytice uvadne. Umístěte ji do krásné vázy na stůl, na polici, na komodu nebo i na zem a vytvořte si prostor plný neutuchající krásy a svěžesti po celý rok. Ať už se jedná o jakoukoli příležitost či událost, nebo si chceme zkrášlit svůj prostor, naše umělé kytice jsou perfektním doplňkem pro přenesení nádherného květinového prvku do takových míst.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 18x30x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Slunečnice |