| Označení: | OC3907 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x1x12 cm
Tato dekorační přízdoba v podobě kolečka z pravého březového dřeva, je univerzálním dekoračním prvkem, který může posloužit jako ideální podložka pro různé další ozdoby. Pro ty, kteří mají slabost na přírodní materiály, je to skvělá volba, která přináší do prostoru příjemný a autentický přírodní dotek. Skvěle bude pasovat do interiérů zařízených v rustikálním stylu, jako jsou chaty, chalupy, venkovská sídla a podobně.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 66.0000 kg |
| Rozměry | 12x1x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 1.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 12x12x9 cm |