| Označení: | OC3906 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x2x18 cm
Tato dekorační přízdoba v podobě kolečka z pravého březového dřeva, je univerzálním dekoračním prvkem, který může posloužit jako ideální podložka pro různé další ozdoby. Pro ty, kteří mají slabost na přírodní materiály, je to skvělá volba, která přináší do prostoru příjemný a autentický přírodní dotek. Skvěle bude pasovat do interiérů zařízených v rustikálním stylu, jako jsou chaty, chalupy, venkovská sídla a podobně.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 18x2x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 18x18x10 cm |