| Označení: | OC4056 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x2x18 cm
Objevte krásu přírodního dřeva s naším březovým kolečkem. S jemnou texturou dřeva a přírodním vzhledem poskytuje ideální podklad pro různé dekorativní předměty. Jeho univerzální použití umožňuje projevit vaši kreativitu naplno. Můžete ho využít jako podstavec pro svíčky, malé vázy, figurky nebo jiné dekorativní prvky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 820.0000 kg |
| Hmotnost | 820.0000 kg |
| Rozměry | 18x2x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 18x18x7 cm |